بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)

SEO-Optimization -Image
ما زندگی شما را بهتر می کنیم

چرا بهینه سازی موتورهای جستجو برای شغل و کار شما لازم است؟

هر شغل و حرفه ای برای رسیدن به مشتری خاص خود نیاز به دیده شدن دارد. بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو نقش بسیار مهمی برای پیشرفت یک کسب و کار یا شکست آن دارد.

سئو استراتژی و شیوه های متفاوتی دارد که در گل هدف نهایی بهبود موقعیت سایت شما در موتورهای جستجو است، که هر چه موقعیت سایت شما بهینه تر شود نرخ تعامل و تبدیل مشتریان شما افزایش می یابد.

ما می دانیم که وقتی صحبت از سئو به میان می آید، یک استراتژی برای همه مناسب نیست.تیم ما با تجزیه و تحلیل تخصصی برند و سایت شما به همراه نیازها و اهداف،  استراتژی را به طور خاص برای کسب و کار شما طراحی می کند.

صدای برندتان را به گوش همه برسانید

خدمات سئو چیست و شامل چه مواردی است؟

خدمات سئو یا خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو توسط  کارشناسان متخصص ارائه می شود تا سایت شما برای سئو بهینه گردد در نتیجه می توانید ترافیک و درآمد بیشتری از جستجو به دست آورید. اکثر طرح‌های سئو شامل:

با تدوین استراتژی صحیح، استفاده از کلمات کلیدی مناسب، محتواسازی و لینک سازی نرخ کلیک سایت خود را افزایش دهید
تمامی صفحات موجود در سایت بررسی شده و با تعیین صفحات لندینگ برای هر کلمه کلیدی سئو داخلی استارت می خورد.
اقداماتی خارج از وب سایت شما برای تأثیرگذاری بر رتبه بندی در صفحات نتایج موتورهای انجام می شود.
SEO-Analytics-Image
Link-Building-Icon

لینک های داخلی محتوای شما را به هم متصل کرده و به گوگل ایده ای از ساختار وب سایت شما می دهند. لینک ها با ایجاد یک سلسله مراتب در سایت شما این امکان را می دهند که مهم ترین صفحات و پست ها با ارزش لینک بیشتری نسبت به سایر صفحات با ارزش کمتر ارائه دهید. بنابراین استفاده از استراتژی لینک داخلی مناسب می تواند سئوی شما را تقویت کند!!

Keyword-Research-Icon

تحقیق کلمات کلیدی فرآیند کشف کلمات و عباراتی است که افراد در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یوتیوب استفاده می کنند. تحقیق کلمات کلیدی بر یافتن موضوعات محتوا، سئوی درون صفحه، اطلاع‌رسانی ایمیل و ارتقای محتوا، تأثیر می‌گذارد.

Traffic-Analytics-Icon

به راحتی می توان عملکرد وب سایت را با بررسی و تجزیه تحلیل آمار و ترافیک وب سایت، مشاهده نمود. داده نشان می دهند که ترافیک شما از کجا می آید، بازدید کنندگان با سایت شما چگونه و چقدر درگیر می شوند .

Rank-Tracking-Icon

ردیابی رتبه به عنوان نظارت منظم بر رتبه وب سایت شما در صفحه نتایج موتور جستجو تعریف می شود. اکثر سئوکاران رتبه بندی موقعیت های کلمه کلیدی مورد نظر خود و همچنین رتبه بندی رقبا و نحوه نمایش آن در موتورهای جستجو را دنبال می کنند.

Content-Creation-Icon

تولید محتوای سئوی شده به صفحات وبسایت شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد. محتوا باید با درک نیازهای مخاطبان و با استفاده از کلمات کلیدی هدفمند، پاسخگوی تمامی کاربران باشد و آنها را تشویق کند که به صفحات دیگر سایت نیز مراجعه کنند .

Back-Link-Building-Icon

لینک بیلدینگ ایجاد لینک های یک طرفه به یک وب سایت با هدف بهبود دید موتورهای جستجو انجام می شود. موتورهای جستجو از این لینک‌ها برای کراول کردن (خزیدن) در وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند.

رتبه سایت خود را بسنجید

عملکرد وبسایت شما چگونه است.

  آیا ترافیک سئو بیشتری می خواهید؟

  تیم کارشناسان سئو ما می توانند با تدوین استراتژی پویا، پس از ارزیابی کامل کسب و کار و بازار رقابتی و مشتریان وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه کنند.

   آیا به بازاریابی نیاز دارید؟

   سئو زندگی شما را ساده می کند. سئوی بهتر به معنای تجربه کاربری بهتر است

     آیا با کلمات کلیدی که با تجارت و برند شما مطابقت دارند در صفحه اول موتورهای جستجو هستید؟  اگر اینطور نیست، شما سرنخ های ارزشمند را از دست می دهید. بهینه سازی موتورهای جستجو یک مد نیست و اگر می خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید، دیگر گزینه ای نیست که به سادگی از آن بگذرید.
   تیم حرفه ای و مجرب ما با می توانند تمام سرنخ ها را به شما نشان دهند و شما را در صفحه اول گوگل به نمایش درآورند
   45
   پروژه های موفق
   1899
   مشتریان راضی
   SEO-Experience-Image