درباره تهران وب استودیو

ما زندگی را برای شما بهتر می‌کنیم

ما یک تیم پویا
از افراد حرفه‌ای
در بازاریابی دیجیتال هستیم

ما یک شرکت دیجیتال مارکتینگ هستیم که به کسب و کارها در هر اندازه‌ای کمک می‌کنیم تا به اهداف بازاریابی خود دست یابند. ما یک رویکرد جامع برای بازاریابی دیجیتال ارائه می‌دهیم، به این معنی که می‌توانیم در تمام جنبه‌های بازاریابی شما، از طراحی و توسعه وب‌سایت گرفته تا بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و بهینه‌سازی موتورهای جستجو، به شما کمک کنیم. ما نتیجه گرا هستیم و همیشه در تلاش هستیم تا از انتظارات مشتریان خود فراتر برویم. ما مطمئن هستیم که می‌توانیم به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی خود کمک کنیم.

About-Dynamic-Image
چرا یکی از بهترین‌ها هستیم

آنچه ما را در دنیای دیجیتال متمایز می‌کند

با شرکتی شروع به کار کنید که می‌تواند هر آنچه را که برای ایجاد آگاهی نیاز دارید فراهم کند،
افزایش ترافیک، ارتباط با مشتریان و افزایش فروش.

Full-Transparency-Icon

ما همیشه در مورد شفافیت در قیمت‌گذاری، خدمات و فرآیندهای خود پیشقدم خواهیم بود. ما هرگز قولی نمی‌دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم. ما همیشه با شما صادق خواهیم بود، حتی اگر آن چیزی نباشد که شما می‌خواهید بشنوید.

Big-Data-Analysis-Icon

تجزیه و تحلیل داده‌ها می‌تواند برای بهبود تصمیم‌گیری، بهینه‌سازی عملیات و شناسایی فرصت‌های جدید استفاده شود. این داده‌ها می‌توانند از منابع مختلفی مانند رسانه‌های اجتماعی، تراکنش‌های مشتری و ... به دست آیند.

Live-Support-Panel-Icon

پشتیبانی آنلاین به مشتریان این امکان را می‌دهد تا از طریق یک پنجره چت در وب سایت یا از هر طریق دیگری با نمایندگان شرکت به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنند.

Network-Monitoring-Icon

با نظارت بر کمپین‌های بازاریابی دیجیتال خود، می‌توانید بینش‌های ارزشمندی در مورد اینکه چه چیزی بهتر عمل می‌کند به دست آورید. از این اطلاعات می‌توان برای بهبود کمپین‌ها و دستیابی به اهداف بازاریابی خود استفاده کرد.

About-Goal-Image
چرا باید با هم همکاری کنیم

هدف ما موفقیت مشتری و
رشد کسب و کار او در آینده است

ما به کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای کمک می‌کنیم تا از طریق رویکرد جامع و نتیجه‌گرای ما به اهداف خود در بازاریابی دیجیتال برسند.

رویکرد جامع

تهران وب استودیو یک رویکرد جامع برای بازاریابی دیجیتال ارائه می‌دهد، به این معنی که ما می‌توانیم به کسب و کارها در تمام جنبه‌های بازاریابی خود، از طراحی و توسعه وب سایت گرفته تا بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و بهینه‌سازی موتورهای جستجو کمک کنیم.

نتیجه‌گرایی

شرکت ما نتیجه‌گرا است، به این معنی که ما متمرکز بر کمک به کسب و کارها برای دستیابی به اهداف بازاریابی خاص خود هستیم.

سابقه موفق

تجربه و سابقه موفق تهران وب استودیو باعث اطمینان کسب و کارها از سرمایه گذاری عاقلانه در انتخاب ماست.

خدمات مشتری

تهران وب استودیو دارای تیمی متشکل از متخصصان مجرب هست که با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

چگونه به جایی که امروز هستیم رسیدیم

مراحل رشد و پیشرفت ما را
از زبان مدیر تیم بخوانید

همه چیز چگونه شروع شد
آذر ۱۳۸۵

اولین سایت

یادمه برای انجام کاری به پول نیاز داشتم، برای من که ۲ سال بود تو رشته مهندسی کامپیوتر درس می‌خوندم بهترین کار انجام یه کار نرم افزاری بود. تو فکر نوشتن یه برنامه ساده بودم که یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد برای چاپ‌خونشون وب‌سایت درست کنم. منم با اینکه هیچی از HTML و CSS نمی‌دونستم ولی کار رو قبول کردم. البته می‌دونستم یک سایت استاتیک ساده می‌خواهند، با چند روز جستجو و یادگیری تو اینترنت و کار کردن با نرم افزار دریم ویور تونستم اولین سایتم رو برای چاپخونه دوستم طراحی کنم.

شهریور ۱۳۹۲

طراح وب‌سایت فریلنسر

از وقتی اولین سایت رو طراحی کردم تا پایان دوران کارشناسی ارشد که تو همون رشته مهندسی کامپیوتر خوندم سایت‌های زیادی به شکل فریلنس پیاده سازی کردم. از همون سایت‌های استتیک با استفاده از HTML و CSS شروع شد و با استفاده از زبان‌های مختلف برنامه نویسی ادامه پیدا کرد تا CMS ها مثل جوملا اومدند و کار را خیلی راحتتر کردند. درنهایت با اومدن وردپرس و بهبود مداوم این CMS عمده سایتهایی که پیاده سازی کردم از وردپرس استفاده شده.

بهمن ۱۳۹۳

ثبت شرکت

بعد از اینکه مدتها در زمینه طراحی وب‌سایت فعالیت کرده بودم تصمیم به ثبت شرکت توی این زمینه گرفتم و شرکت تار نگار ویرا رو ثبت رسمی کردم تا این کار رو به شکل جدی‌تری ادامه بدم.

اردیبهشت ۱۳۹۹

افتتاح دفتر

اواخر سال ۹۸ بود که پیشنهاد انجام کار دیجیتال مارکتینگ برای یک شرکت املاک در خارج از کشور به من پیشنهاد شد. نسبت به کاری که تا اون روز انجام داده بودم وظایف بیشتری داشت و طراحی وب سایت تنها یک بخش آن بود و موارد دیگری مانند سئو و سوشیال مدیا و … هم باید انجام می‌شد. به علت تنوع حیطه‌های کاری دیجیتال مارکتینگ برای انجام این کار نیاز به یک تیم داشتیم. به این شکل بود که در اردیبهشت سال ۹۹ دفتر خودمون رو باز کردیم و با جذب نیروهای خبره در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت خودمون رو توی این زمینه شروع کردیم.

اردیبهشت ۱۴۰۲

ثبت برند تهران وب استودیو

از زمان راه‌اندازی دفتر تا به امروز به کمک تیم مجرب دیجیتال مارکتینگ تونستیم سوابق موفقی برای خودمون ایجاد کنیم. در اردیبهشت سال ۱۴۰۲ تصمیم به ثبت برند تهران وب استودیو گرفتیم تا از این به بعد تحت این نام به فعالیت‌های خودمون ادامه بدیم.

آماده هستی تا رتبه خودتو تا ۵۰۰٪ افزایش بدی؟

ما کاملا متعهد هستیم و بر توسعه کسب و کار شما تمرکز داریم،
پس شما فروشتونو بیشتر کنید و در صدر قرار بگیرید!
About-CallToAction-Rocket-Image
متخصصین تهران وب استودیو

اعضای تیم دیجیتال مارکتینگ ما

ما تیمی متشکل از متخصصان در تمام جنبه های بازاریابی دیجیتال، از طراحی و توسعه وب‌سایت گرفته تا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بهینه‌سازی موتورهای جستجو داریم. ما می‌توانیم در هر جنبه‌ای از کمپین بازاریابی به شما کمک کنیم.